UA-72079914-1
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
הסרת כשופים ?? שבירת קללות ?? כאן תקבלו את כל התשובות

"*ניקוי עין הרע, הסרת כישופים ושבירת קללות – מה ההבדל? ואיך יודעים מה "הוטל" על השואלת?*

 
"*ניקוי עין הרע, הסרת כישופים ושבירת קללות – מה ההבדל? ואיך יודעים מה "הוטל" על השואלת?*
לשאלתן של מספר בנות אשר פנו אלי בפרטי אשמח להבהיר את ההבדל בין הדברים.
כישופים וקללות מוטלים באופן יזום ומודע (במקרים מאוד מאוד נדירים, קמעות טובים עשויים להפוך לסוג של קללה במידה ואין למי שמכין אותם מספיק ידע והוא/היא משלבים חומרים וקריסטלים שמתנגשים ביניהם מבחינת אנרגיות).

מטרתם של כישופים ("רעים") אשר מוטלים על אנשים הינה לשנות התנהגויות, דרכי חשיבה, אמונות ורצונות של האדם עליו הוטל הכישוף. בזמן הטלת הכישוף בעצם מובע רצון לשלוט בדרכי החשיבה של האדם, באמונות שלו ומעל לכל ברצונות שלו. אין פה רצון לפגוע פיזית באדם כי אם לשלוט עליו בעצם.
לעומת זאת, כאשר מוטלת קללה, המטרה היא לפגוע פיזית באדם כל שהוא (מחלה, נכות זמנית וחלקן אף מוטלות חזק מספיק כדי לגרום למוות).
עין הרע בניגוד לקללות וכישופים יכולה להיגרם באופן מכוון או ללא כוונה מראש.
עין הרע, עשויה לפגוע בכל תחום בחיינו אולם ההשפעה שלה קצרת טווח – אלא אם כן החששות והפחדים שלנו מתחזקים אותה וגורמים לה להתעצם.
בניגוד למה שנהוג לחשוב – עין הרע לא יכולה לגרום למוות או לנזק פיזי חמור מאוד או להשפיע במשך שנים ארוכות! במידה ואכן הוטל משהו שגרם לתוצאה כזו חשוב להבין שזו לא עין כי אם קללה והטיפול בהסרה הוא אחר.
השאלה הבאה היא תמיד – "אז איך מסירים?" 
התשובה שלי לכולן היא זהה – "תלוי מה הוטל עליכן".
יודעת שיש מסירות אשר מטפלות בכל עין/כישוף/קללה בצורה זהה וכל עוד זה עובד עבורן ועבור המטופלות שלהן אני לגמרי מפרגנת – כמו שכולנו יודעות, בעולם הרוח אין "רק דרך אחת לפתור דברים" ודברים שונים עובדים נפלא עבור מטפלות שונות.

אישית, לאחר שחקרתי לעומק את נושא הטלת הקללות והסרת קללות וכישופים דרך מורים ומורות מתרבויות שונות (ממאגיה סלבית שחורה, דרך השחור ה"יהודי" ועד קללות וודו אפריקניות) מאמינה שאין דרך אחת שעובדת כדי לנטרל הכל משום שכל קללה/כישוף בנויים אחרת ומבחינתי, מטפלת שעומדת לנטרל קללה או כישוף דומה קצת לחבלן שעומד לנטרל פצצה.

תמיד קיימת כמובן אופציה של להתחיל לחתוך חוטים ולהתפלל חזק שהחוט שחתכנו הוא זה שינטרל את הפצצה ולא זה שיגרום לה להתפוצץ לנו בפרצוף, אבל האופציה הנכונה יותר היא להבין כיצד הורכבה הפצצה ואז יהיה בידי החבלן הידע איך מנטרלים אותה בבטחה.
אז לאחר בדיקה של מה הוטל והאם בכלל הוטל משהו (על ידי פריסה, תקשור, חיזוי וחפירות לבנות שפונות בבקשה להסיר משהו כדי להבין לעומק מה ההשפעות של הכישוף/קללה/עין) נבחר את הדרך הכי מדוייקת והכי נכונה לטפל בבעיה.

חשוב מאוד לזכור שבמידה ואכן הוטל משהו, כל עוד מקור הבעיה (המקלל/ת) עדיין אינם רוצים בטובתנו, קיים סיכוי גדול ששוב תשלח לעברנו אנרגיה לא טובה ולכן , חשוב מאוד לבצע טיהור של כל הבית לאחר ההסרה וכמובן ללמוד להרים לעצמנו הגנות ו/או להצטייד בקמע הגנות/קריסטל שמתאים למצב הנתון בו אנחנו נמצאות כדי שהמקרה לא יחזור על עצמו ושוב נמצא את עצמנו מחפשות מי יסיר מאיתנו הפעם את מה שהוטל.
*שאלות נוספות ניתן להפנות בפרטי או על גבי הפוסט*
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
0
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק