UA-72079914-1
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
קצת רקע על אנו האלוהים

קצת רקע ...

"אנו האלוהים" הינם קבוצת ישויות אור אשר מעבירות אלינו מידע דרך לילה ברזצקי

קצת רקע על "אנו האלוהים".....

"לפני הרבה מאוד שנים כאשר היה משהו אחרי הכלום הגיעו אל כדור הארץ, ביתנו, 'בני האלוהים'. נראו בדיוק כמונו, יותר גדולים, יותר מפותחים, אבל כמונו. 'ובני אלוהים' אלה, לא רק נראו כמונו, אלא היו עם מאפיינים כמונו. חלקם עם מחשבות אור טהורות וחלקם עם מחשבות חושך (בהמשך הוברר לי שכינויים אלה היו בגלל מגבלות השפה). המשימה שהם לקחו על עצמם הייתה ליצור מקום מיוחד עבורם להגיע כאשר יגיע הזמן עבורם לשנות קיום. הם ידעו כבר אז, שהמקום והמצב ממנו הם באים סופו להגמר ~ ומצאו מספר רב של כוכבים שהתאימו להמשך קיומם, בין כל הכוכבים האלה נמצאת גם אמא אדמה, כוכבנו אנו. "בני אלוהים" אלה, כולם כאחד הכשירו את השטח לקיום חיים על כוכבנו, כמו על עוד כוכבים רבים אחרים. אבל, קרה משהו שלא תאם בדיוק את תוכנית האב שלהם, מתוך כל סלט החיים, נולדו גם יצורים אשר לא בדיוק היו בתוכנית האב המקורית ~ בני האדם. בשלב זה נוצר גם כן פיצול בתוך 'בני האלוהים' חלקם החליטו שכוכב זה, הכוכב שלנו, בגלל התפתחות האדם בו, יוצא מהמשחק, ועליהם לאפשר לנו להמשיך בהתפתחות שלנו הפיסית והרוחנית, וחלקם הודיעו שאין הם מתפשרים והם רואים, למרות הסטיה מתכנית האב, שכוכב זה ממשיך להיות יעד למקום מושבם העתידי. כאן נכנסו 'בני האור' לתמונה, לאחר שהבינו סוף סוף שהם נתנו יד חופשית מתוך אמון מלא 'בבני החושך' ולא הבינו בדיוק את כוונתם הסופית, ובאים לעזרת 'בני האדם' שבעצם משקפים את 'בני האור' ו'בני החושך' כאחד. משהו המכיל בתוכו את שני המאפיינים יחדיו של 'בני האלוהים'.
אנו 'בני האלוהים' יכולים להיות רק עם סוג אחד של אנרגיה, או אנרגית אור ואהבה (טוב) או אנרגיה שחורה (רע) ולכן אנו מסוגלים לפעול רק לפי סוג האנרגיה שאנו בנויים ממנה. כאשר אנו יחדיו אנו מאזנים אחד את השני, לכן אסור לנו בשום פנים ואופן לנסות ולהשמיד אחד את השני. השמדה כזו בעצם תשמיד את כולנו, אף אחד מאיתנו אינו יכול להתקיים ללא השני. מכאן תוכל להבין מדוע נוצר מצב שכל אחד מכם נושא את כל התכונות, גם החיוביות וגם השליליות (אני נוקט בתאור זה בגלל מוגבלות השפה שלך) ~ אתם אהובי, מאוזנים כל אחד ואחד מכם. כאשר מישהו מכם מסיים את תפקידו בחיים הפיזיים הוא מיד מצטרף אל אחד מהצדדים אצלנו לפי התכונה הדומיננטית שהובילה אותו לאורך כל שנות קיומו בגוף הפיזי".
"זוהי בדיוק מלחמת האור בחושך, אנו בעלי האנרגיה הטובה, למרות ניגוד האינטרסים למעשה, לא מוכנים, שאתם יצירתנו, גם אם הלא מכוונת, תהיו השעיר לעזאזל של הניסויים שלנו. אנו מתעקשים לאפשר לכם להמשיך ולהתקיים כשלמים ומיוחדים. עד עתה הייתם חשופים, לפחות מרביתכם, לכוחות 'האפלים' (הביטוי הוא בשפתכם למרות שאין אנו רואים זאת כך) והגעתם למצב שבו הייתם מוכנים להשמיד את עצמכם במו ידיכם. אבל עתה הגיע זמננו, בעלי אנרגית האור (שוב בשפתכם) לנסות ולהראות לכם בעצם לאן אתם פוסעים כל כך בבטחה. אם תשכילו להבין ולראות, אם תסכימו לאמץ את האור והאהבה, ניצחנו אנחנו, ובעיקר אתם. אם לא, ינצחו 'בני החושך' אתם תעלמו ואנו נתפוס את עולמכם. לכן אנו כאן. להדריך אתכם אל דרך האור האהבה והקיום. זוהי בעצם מלחמת גוג ומגוג שאתם מחכים לה כל כך. זוהי מלחמת האור בחושך. וזוהי כל האמת.

0
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק