UA-72079914-1
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
אודות בירנית מנוח

אודות בירנית מנוח {Biranit Manoach} מטפלת ומיסטיקה


בירנית מנוח
בירנית מנוח {Biranit Manoach} המתגוררת בגן יבנה, בעלת קליניקה ביתית, מטפלת ברפואה משלימה, מתקשרת, מטפלת רייקי בשילוב קריסטלים, פותחת בתהילים, בקלפי טארוט/תהילים ועוד

את עולם הרפואה המשלימה והמיסטיקה גילתי כבר לפני שבע עשרה שנים "עם השנים למדתי ועסקתי במגוון תחומים כולל ארומתרפיה, צמחי מרפא ומשחות טבעיות לריפוי בעיות בגוף האדם. לפני שנתיים, לאחר אירוע שחל במשפחתי גיליתי את עולם התקשור והאנרגיות ומיד הרגשתי שזהו היעוד שלי.
במהלך השנים הרחבתי והעמקתי בתחום הרפואה המשלימה, אני משלבת את כל תחומי לימודיי שהם:
תקשור,
פענוח חלומות,
רייקי 1,2,3 ורייקי קורונה 1,2, ומאסטר רייקי {מכיל רייקי 1,2,3}
טיהור והסרת עין הרע,
פתיחה בתהילים, פתיחה בקלפי טארוט ועוד..."

מה הכוונה? מה בעצם אני מציעה לכם?
"התפקיד שלי, כפי שאני רואה אותו הוא לעזור לאנשים, חלקם דרך הריפוי באנרגית החיים של הרייקי ולחלקם ע"י יעוץ והכוונה,
לעיתים להאיר את עיניהם לנקודות מבט שונות שהם לא ראו ולהעניק כלים פרקטיים שיעזרו למטופלים לשפר ולהיטיב את חייהם. את טיפולי הרייקי אני משלבת בעבודה עם קריסטלים (למטרות אבחון וטיפול כאחד).
המטופלים שלי הינם מגוון של אנשים, שמגיעים כל אחד מסיבותיו שלו... חלקם לטיפול רייקי, חלקם לטיהור והסרת עין הרע וחלקם ליעוץ בנושאים שונים בחיים.

כאשר מגיע אדם ליעוץ אני מאוד מקפידה לא 'לקבל החלטות במקומו' לגבי החלטות אישיות, כיוון שאני מאמינה שלכל אחד יש גורל וייעוד של הנשמה שלו בעולמנו אנו ולכן הבחירה צריכה להיות שלו בלבד.

למשל כשאני נשאלת לגבי תחום הזוגיות... במקרים בהם אין סיבה אובייקטיבית רצינית להיפרד (כמו למשל אלימות או מצב מסכן חיים אחר), אני ממליצה לצאת רגע ולהסתכל על מערכת היחסים מבחוץ, להסתכל מה האדם מחפש לקבל מבן/ת זוגו/ה ולכוון לתקשורת טובה יותר, להבנה הדדית ולמודעות.
לעיתים די קרובות החיים והבעיות הנלוות להם ודרך ההתמודדות שלנו איתם הן מקור הבעיה ולא הזוגיות.
עלינו לבדוק מה טעון שיפור אצלנו ולאחר טיפול בנושא ברוב המקרים הסביבה גם משתנה בהתאם לשינוי שחל בנו והאושר חוזר לחיינו  מקרים כאלה גורמים לי סיפוק רב ושמחה בידיעה שסייעתי בהתפתחות ובריפויי של האדם ושל הנשמה המגיעה איתו לעולמנו". 


מה לגבי פתיחה בספר/קלפי תהילים? מתי משתמשים בזה ומתי בקלפי טארוט? האם אין זה סותר אחד את השני?
"למדתי את שיטת הפתיחה בספר תהילים.השיטה ייחודית ומדויקת להפליא ומתאימה לסוג מסוים של אנשים, בדרך כלל כאלה הקרובים יותר למסורת ולדת היהודית.
מצד שני, קלפי הטארוט הם שיטה מוכרת ברחבי העולם (ייצוג סמלים והעברת מסרים), המתאימים יותר לאנשים רוחניים שאינם מחוברים לעולם הדת.
כל אחד בוחר את מה שמתאים לו כדי לקבל הכוונה והבהרה לגבי מצבי חיים. שתי השיטות יעילות מאוד ובכל שנות עבודתי, לא נתקלתי אפילו במקרה אחד, בו אדם לא קיבל תשובה לשאלתו, בין אם מדובר בפתיחה בתהילים ובין אם בהתייעצות עם הקלפים".


ומה לגבי הסרת עין הרע? זה באמת קיים? למי זה יכול לעזור?
"בעבר גם אני לא האמנתי בעין הרע, אבל הגיע שלב בו הרגשתי שאני חייבת לשחרר את החיים, המשפחה והבית שלי מאנרגיות שליליות שגרמו לשרשרת בלתי מוסברת של אירועים חריגים.
אחרי שפניתי ונעזרתי, למדתי את שיטת העבודה והתחלתי לעזור גם לאחרים.
אני מסירה עין הרע באמצעות עופרת תוך כדי אמירת תפילה ובקשות מיוחדות שמסירות ומסלקות את האנרגיות השליליות והשפעתם על המטופל (פרטים נוספים באתר).

י


 

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
0
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק