UA-72079914-1
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
ערב טיהור אנרגטי של ההילה

ערב נשים....טיהור אנרגטי של ההילה מבפנים ומבחוץ פינוי מקום והטענת אנרגיה חדשה ומאזנת

ההילה עשויה להיות כמו ספוג.

טיהור ההילה משחרר את כל מה שדבק בך ואינו שלך. כאשר את עושה טיהור באופן קבוע תוכלי באופן חופשי ומהנה לחוות את האנרגיה שלך. זה אומר שתהיי מסוגלת לדמיין בקלות רבה יותר, ליצור, לתפקד ולהשיג את המטרות שלך כי אנרגיה שלילית כבר לא חוסמת אותך

ניקוי הילה משול בדיוק כמו היגיינה. אם את לא מתרחצת, הגוף שלך יהפוך מלוכלך יותר ויותר. בהדרגה הריח הופך לבלתי נסבל

בסופו של דבר, הגוף שלך גם הופך להיות קרקע פורהגוף שלנו מסוגל לקבל לחוש ולספוג אנרגיות של אנשים אחרים. כשזה קורה ואנרגיה של אחר נספגת לך בהילה והצ'אקרות שלך יוצאות מאיזון את עשויה לחוות כאב, אי נוחות, וכל מיני תחושות לא נעימות ולעיתים אף דיכדוך, עצב או דאגה ללא כל סיבה מוחשית.

הגוף האנרגטי שלך מאחסן בתוכו את הרגשות שלך, את החלומות, הזיכרונות וטראומות, כמו גם שורה של תמונות אחרות על עצמך ובכלל איך אתה חיה, איזה סוג של יחסים יש לך עם מי, שרידים של רגשות עתיקים שלך, אנרגיה ממערכות יחסים ישנות, משקל ואנרגיה של ביקורת שנתקלת בה אי פעם בחייך, ציפיות של אנשים אחרים ממך, וכן, גם ארס אנרגטי.

ידעת שבכל פעם שאת צופה בסרט אימה, או קוראת ספר מפחיד או רואה חדשות מסעירות עם הילה לא מוגנת, התמונות מאוחסנות בגוף האנרגטי שלך עם עוצמת הרגש שחווית בעת שצפית בסרט או כשקראת את הספר. אם לא תשחררי אותן תמונות, במודע או שלא במודע, הם יאוחסנו בגוף הרגשי שלך ובהילה.

אנשים עם יכולת אפמטית גבוהה עשויים לסבול אף יותר, בגלל הנטייה שלהם לגלות הזדהות עם הסבל.

אם את אדם רגיש ולוקחת על עצמך את הבעיות של הסובבים אותך ואם את מזהה שאת אדם שרוצה לתמיד לעזור לכולם והאחר תמיד בראש מענייניך, ההילה שלך עשוייה להיות כמו ספוג.

אחת הדרכים להמנע לכך היא ללמוד ולהכיר באופן מודע ולא מודע להבדלים בין אמפטיה להזדהות. והאם תרצו לקבל את נקודת המבט הגבוהה ביותר של ההבדל בין אמפטיה להזדהות? והאם את מוכנה למחוק ולהרוס מבלי ליצור מחדש כל פחד כי ההילה שלך אינה מוגנת?

טיהור ההילה משחרר את כל מה שדבק בך ואינו שלך. כאשר את עושה טיהור באופן קבוע תוכלי באופן חופשי ומהנה לחוות את האנרגיה שלך. זה אומר שתהיי מסוגלת לדמיין בקלות רבה יותר, ליצור, לתפקד ולהשיג את המטרות שלך כי אנרגיה שלילית כבר לא חוסמת אותך

ניקוי הילה משול בדיוק כמו היגיינה. אם את לא מתרחצת, הגוף שלך יהפוך מלוכלך יותר ויותר. בהדרגה הריח הופך לבלתי נסבל בסופו של דבר, הגוף שלך גם הופך להיות קרקע פורייה למחלות וחיידקים. אם אינך מטהרת את ההילה שלך, מערכת האנרגיה הרוחנית שלך תהפוך גם "מלוכלכת יותר ויותר" ובכך את הופכת לא נעימה לעצמך ולאחרים בסביבתך והמעגל הולך ומתרחב – כי כשאת במערכת אנרגטית נמוכה בלי להבחין בכך את מתחילה למשוך תנודות נמוכות שהם גם לא בריאים לך ולסובבים אותך.ההילה שלנו היא כמו מגנט השואב אנרגיות ורטט שמרחפים בכל מקום שאנחנו נמצאים בו. חשוב לנקות את ההילה שלנו מידי פעם ולשחרר אותה מתדרים לא מתאימים ואנרגיות שליליות, במיוחד אם את אדם אמפתי ואינטואיטיבית וחשה גם אנרגיות של אנשים אחרים.

בערב זה ננקה מדיטטיבית את ההילה החיצונית

ננקה את הפנים במדיטצית מנדלה

נבחן ונראה מה צריך לשחרר ומה שוחרר (למי שתרצה)

נמלא את עצמנו באנרגית חיים נקיה וטהורה אשר תמלא את החללים שניקינו

ולסיום נעשה טיהור של ההילה באמצעות מרווה לאיזון סופי....

הגוף שלנו מסוגל לקבל לחוש ולספוג אנרגיות של אנשים אחרים. כשזה קורה ואנרגיה של אחר נספגת לך בהילה והצ'אקרות שלך יוצאות מאיזון את עשויה לחוות כאב, אי נוחות, וכל מיני תחושות לא נעימות ולעיתים אף דכדוך/עצב או דאגה ללא כל סיבה מוחשית. הגוף האנרגטי שלך מאחסן בתוכו את הרגשות שלך, את החלומות, הזיכרונות וטראומות, כמו גם שורה של תמונות אחרות על עצמך ובכלל איך אתה חיה, איזה סוג של יחסים יש לך עם מי, שרידים של רגשות עתיקים שלך, אנרגיה ממערכות יחסים ישנות, משקל ואנרגיה של ביקורת שנתקלת בה אי פעם בחייך, ציפיות של אנשים אחרים ממך, וכן, גם ארס אנרגטי.

ידעת... שבכל פעם שאת צופה בסרט אימה, או קוראת ספר מפחיד או רואה חדשות מסעירות עם הילה לא מוגנת, התמונות מאוחסנות בגוף האנרגטי שלך עם עוצמת הרגש שחווית בעת שצפית בסרט או כשקראת את הספר. אם לא תשחררי אותן תמונות, במודע או שלא במודע, הם יאוחסנו בגוף הרגשי שלך ובהילה. אנשים עם יכולת אמפתית גבוהה עשויים לסבול אף יותר, בגלל הנטייה שלהם לגלות הזדהות עם הסבל.

אם את אדם רגיש ולוקחת על עצמך את הבעיות של הסובבים אותך ואם את מזהה שאת אדם שרוצה לתמיד לעזור לכולם והאחר תמיד בראש מענייניך, ההילה שלך

0
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק