UA-72079914-1
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מהו תיקון קארמה

פעמים רבות נשאלתי ... מהו תיקון קארמתי? למה הוא נדרש? אך יודעים שהוא קורה? מי מסוגל לבצע אותו ועוד...

טוב , בוא נתחיל מההתחלה מהי קארמה?

קארמה היא האנרגיה הנדרשת עבור בני האדם, חוצנים, ושאר יצורים חיים בעלי גוף חומרי, בכדי לממש פרט כלשהוא בחייהם. קארמה נדרשת כדי לאפיין את הגינום הגנטי שלנו, כמו צבע שער או עניים מבנה גוף וכו'.

אך גם כדי לממש זוגיות , תאריכי יעד חשובים, פרנסה , בריאות, לימודים וכו'.
מהמשתמע נוכל להבין כי קארמות אינן נדרשות לנשמות חופשיות או מלאכים , פשוט כי אינם ממשים גוף חומרי. הקארמות נדרשות לגופנו החומרי בלבד.

בתחילת היווצרותינו כחומר אנו מקבלים מבוראי העולם אסופה של קארמות המבטאות את מסענו בגלגול זה, את החומר שנהיה, חיינו הצפויים, והשיעור שנשמותינו תעבור דרכם.
הקארמות השונות שקבלנו מבוראי העולם חשובות לנשמות הספציפיות שקבלו אותן, כי הן מבטאות שיעורים ספציפיים שאותה נשמה אמורה לחוות בעולם החומר.
שעורים אילו מיועדים ספציפית לנשמה מסוימת, והם חשובים להתפתחותה הנשמתית ורוחנית. במהלך גלגול הנשמה בגוף, מהלך חיינו החומריים לעיתים נגזלות קארמות מאיתנו, או שאנו בוחרים לוותר על קארמה מסוימת לטובת אחרים.
במצב זה גופנו עדיין "זוכר" כי קארמה מסוימת הייתה נוכחת בו ואיננה עוד. מצב זה אם נוצר שלא מתוך בחירה מביא לתסכול רב לאדם מאחר והוא שואף לממש את השיעורים שלו ולהתפתח, חשוב לזכור גם כי קארמה שנעלמה בדרך כלל תהיה קארמה נחשקת כמו מימוש זוגיות, פרנסה, בריאות וכו'. שם כך נוצר תיקון קארמתי.

התיקון הקארמתי מתאפשר על ידי בוראי עולם כמתנתם למתגלגלים בעולמם, בכדי לאפשר למי שכבר ירד לעולם ושנעשקה קארמתו, להשיג לעצמו שוב את שיעוריו וחיו כפי שנולד לחוות אותם. כדי להציל
את הגלגול שלו לתקנו ולפתח את נשמותינו. ברור שלא תמיד אפשר להחזיר בדיוק את הקארמה שנעלמה, מאחר ולא תמיד נגיע בזמן לתיקון. מי שנגזלה זוגיותו שאמור היה לממש בשנות העשרים לחיו אין טעם להשיב לו זוגיות זו אם הגיע לשנותיו השלושים.

במקרה זה יש צורך בקארמה חדשה של זוגיות המותאמת לגילאי שלושים ולא עשרים.
לצורך התיקון צריך אישור קוסמי מבוראי העולם כי אכן מי שמיועד לתיקון ראוי לו, ושיעוריו לגלגול אכן התחלפו, הקארמות החדשות יגיעו מוכנות למימוש, ובדך כלל עם עגינה מיוחדת כדי למנוע עושק נוסף. יש לזכור כי מי שנוטה לוותר על קארמותיו לטובת אחרים בכדי לזכות בתמורה מסוימת או מנדבת ליבו, לא תמיד יתאפשר לו תיקון. ואם חיי הנשמה השתנו מאוד ממה שהיה אמור להיות ויש בזה ערך מוסף להתפתחותה ביתר שאת , אף אז לא תמיד יתאפשר תיקון. בכל מקרה בוראי העולם שופטים כל מקרה לגופו ובוחנים כל התרחשות עתידית ואת ערכה ולפי הצורך מתבצע התיקון, האדם שעוזר בתיקון מורה רוחני מתקשר , אין לו היכולת להחליט על איזה קארמה תתקבל או מתי תמומש, חלקו הינו בהפניית תשומת הלב לסבל הנגרם, ולפי דרגתו הרוחנית תוכל נשמתו של המתקשר לעזור בהשגת הקארמה הרצויה, בערכאות השונות ולשמש כסנגור על האדם שהתיקון נדרש לו, ולדאוג שתיקון המעוות אכן יתבצע. בעבודתי אני רגילה לבצע טקסי תיקון קארמה על ידי כינוס העולם והזמנת הבוראים לתיקון כעבודה שבשגרה, בדרך כלל המטופל מדווח על הרגשת התעלות של וניקיון וטוהר גנטי לאחר הטקס. אני נוטה לחשוב שכשבוראי העולם מנקים את האדם ומחדשים לו קארמות זו ההרגשה הדומה ללידה מחודשת...

אני מזמינה אתכם ליצור קשר ולבדוק איתי אם יש באפשרותי להביא אתכם לתיקון שיזרים אנרגיה,חיים חדשים וקארמות טובות לחייכם שיעזרו בהתפתחותכם עלי אדמה ומחוץ לה.

0
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק